На вагу золота! Кравчук підняв на ноги країну, неочікувана заява про Саакашвілі

На вагу золота! Кравчук підняв на ноги країну, неочікувана заява про Саакашвілі


Перший президент Леонід Кравчук у сьогоднішньому інтерв’ю Lenta.UA розповів про неймовірну користь Саакашвілі для України.

Його слова змусять багатьох задуматись і зрозуміти, чому президент Зеленський пішов на це призначеня.У першу чергу його запитали, чи будучи на місці Зеленського, він взяв би екс-главу грузинської держави у свою команду. Ось, що відповів Кравчук:

“Відповім так. Особисто я, Леонід Кравчук, високо ціную Саакашвілі, як людини, яка змінила Грузію. Я був в Грузії, у мене там багато друзів і те, що я бачив до Саакашвілі і після Саакашвілі – це небо і земля.

До речі, в Грузії зараз зростає авторитет Саакашвілі і його політичної сили. І така реакція грузинської влади з відкликанням з України свого посла – зайве тому підтвердження, на мій погляд. Вони, думаю, бояться посилення авторитету Саакашвілі і саме тут «зарита собака», – заявив він.За його словами, виходячи з досвіду, що має Саакашвілі, того факту, що він є громадянином України і враховуючи, що у нас зараз дуже невелика кадрова лава, такі люди як Саакашвілі – на вагу золота.Адже Саакашвілі – це не просто досвідчений політик, якого приймає Трамп і лідери інших європейських держав. Саакашвілі – це крім іншого – пробивна сила і просто неймовірна енергія і прагнення вирішувати питання в будь-який час дня і ночі.

“Тому я б точно також запросив би його, як сьогодні запросив Зеленський, – запевнив Кравчук.

Читайте також:   “Настав час для плану Б”! Гриценко вразив своїми словами!

Він додав, що Національна рада реформ раніше проявляла себе як євнух, який не змінив взагалі нічого. Зараз цю Раду, створену ще при Порошенкові, очолює Зеленський. Цілком можливо, що в оновленому складі, при виписаних і розширених повноваженнях, виконавчий комітет, на чолі якого стоїть Саакашвілі, може відігравати колосальну роль.

“І тут важливо не те, як називається горщик, а чи ставлять його в піч або ж ні. Так що, якщо об’єднаються зусилля Зеленського і Саакашвілі, з Національної ради і його виконавчого комітету можна зробити дуже і дуже багато.

Наведу по пам’яті слова Наполеона. Він сказав приблизно наступне: «До тих пір, поки народ не повірить в рішучість лідера і оточення, він завжди буде мати сумніви». Тому важливо робити кожен день все для того, щоб народ повірив. Треба вибудувати систему контролю над виконанням рішень, треба реалізувати обіцяне на виборах, – впевнено відповів перший президент.

І останнє, стосовно цієї теми. Як заявив Кравчук, зараз прийшов час діяти і, наприклад, генпрокурор Венедиктова, повинна вийти і сказати: звинувачення умовного Портнова, яких на адресу колишнього керівництва країни надійшло стільки-то і стільки, пройшли перевірку і відповідають або не відповідають дійсності.

Але вони мовчать, обходячи подібного роду питання, як кіт гарячу кашу, тому що у них немає чіткої і зрозумілої позиції та усвідомлення того, що все розпочате потрібно неодмінно доводити до кінця. Рішучості немає також, ось в чому справа.

джкрело

Залиште свій коментар

Loading...