МВС можуть розділити на декілька інстанцій, – Арахамія

МВС можуть розділити на декілька інстанцій, – Арахамія

Структура Міністерства внутрішніх справ України може зазнати змін. Відомство можуть поділити на окремі інстанції: Національна гвардія, Національна поліція та Державна прикордонна служба.

Про це в ефірі каналу «Україна 24» розповів глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, повідомили на сторінці СН у Facebook. Він зазначив, що такий поділ є частиною певного інституційного плану.

«Таке велике міністерство, його треба розбивати на декілька інстанцій… Дуже складно керувати таким монстроподібним міністерством», – сказав політик.Арахамія розповів про плани щодо МВС.

Арахамія зазначив, що саме поділ МВС на частини стане одним із первинних завдань новообраного очільника міністерства Дениса Монастирського.

«На нього велика надія. У нього є досить цікаві ідеї та напрацювання, концепції, які він хоче втілювати», – зазначив Арахамія.Водночас, за словами глави фракції СН, Монастирський вирішив на місяць зникнути з інформаційного поля, аби провести аудит МВС. Після цього міністр має дати пресконференцію, де розповість, чим він буде займатися та які програми будуть втілюватися у життя.

 

Залиште свій коментарLoading...