Трагедія трапилася у селі Грибівці з родиною з Донецької області. Чоловік підірвався на міні на очах у дружини, сина та товариша.


Деталі трагедії під Одесою

Схоже, що друг загиблого народився у сорочці, адже дивом не постраждав. Він пішов купатися разом з товаришем, але вибухова хвиля його не зачепила.

Правоохоронці Одеської області опублікували в мережі відео моменту вибуху. На ньому видно, як над морем підійнявся величезний стовп води.


Вкотре зауважуємо: сувора заборона на відвідування узбережжя та купання в морі – це заходи безпеки, нехтування якими становить небезпеку для життя,
– наголосили поліцейські.

Дивіться відео моменту вибуху міни в Чорному морі:


Зауважимо, правоохоронці, рятувальники та місцева влада постійно наголошують, що купатися в Чорному морі, а також засмагати на пляжах Одеської області – суворо заборонено. Адже у воді можуть бути ворожі міни, а пляжі замінували українські спеціалісти через загрозу висадки російського десанту.

На пляжах вже поставили таблички, які попереджають про загрозу, однак люди їх ігнорують. Іноді відпочивальники засмагають одразу біля знаку «Обережно, міни».