Могли використовуватись для підтримки війни. В Україні заблокували 7 тис. проросійських компаній

Могли використовуватись для підтримки війни. В Україні заблокували 7 тис. проросійських компаній

В Україні правоохоронні органи заблокували операції з виведення активів майже 7 тис. проросійських компаній. Вони могли використовуватися для підтримки війни, яку розгорнула країна-терорист Росія в Україні.


«Спільними заходами з НБУ та Держфінмоніторингом, за ініціативи Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України, заблоковано імпортні, позикові контракти з РФ і РБ, можливість їх переуступок та загалом поставлено на контроль операції 7000 резидентів, які мали можливість оплати імпортних контрактів із компаніями агресорів на суму понад 190 млрд грн«, – повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України 11 квітня.

Зазначається, що частина зазначених вище імпортерів, позичальників, підконтрольних Росії та Білорусі, фактично не реєструвалася представництвами агресора, щоб уникнути санкцій та ухилення від оподаткування.


Раніше повідомлялося, що в Україні 186 852 га землі перебувають у власності або оренді виробників зернових, які пов’язані з країнами-терористами – Росією та Білоруссю. Аж 67 агрокомпаній мають кінцевих бенефіціарів, пов’язаних із цими державами.

Компанії орендують та мають у власності 26 763 земельні ділянки. Більшість із них – у Миколаївській, Сумській, Херсонській та Запорізькій областях свідчать дані дослідження Vkursi Zemli.


«Тільки уявіть: майже 200 тисяч гектарів нашої землі приносять користь агресорам! Цікаво, що в деяких регіонах України зовсім немає компаній із бенефеціарами, власниками або іншими зв’язками з РФ та РБ. Не менш пізнавальним є розподіл інтересів РБ та РФ у регіонах нашої країни» , – йдеться у повідомленні.

Залиште свій коментар