«Мобілізація має бути диференційована»: Арестович висловив думку, кого треба випускати за кордон

«Мобілізація має бути диференційована»: Арестович висловив думку, кого треба випускати за кордон

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович прокоментував просування ініціативи, що розширила б перелік осіб, які б могли виїжджати за кордон в умовах мобілізації під час воєнного стану.
Так, Арестович сказав, що він не ухвалює таких рішень, однак відчайдушно радить це тим, хто такі рішення ухвалює.

Про це радник голови ОП розповів у розмові з російським юристом, правозахисником Марком Фейгіним.


«Я не ухвалюю таких рішень, але я відчайдушно раджу в тому числі і через публічний простір їх ухвалити. Я вважаю, що мобілізація має бути диференційована. Треба забезпечити проходження військовими професіоналами або охочими добровольцями відповідних навчань, підготовки. А людей, які з низькою мотивацією, не хочуть служити і при цьому можуть приносити валюту, утримувати свої сім’ї і економіку, такі як моряки, треба випускати (за кордон – ред.)», – пояснив Арестович.

«Але вирішую не я. І люди, які вирішують, можуть мати більший об’єм інформації, і бачити більше, ніж я в цьому випадку. Нема там злодіїв у нас, які сидять і думають «як би так не дати виїхати українцю?» Є якийсь розрахунок. Розрахунки подають військові. Вони обґрунтовують, чому їм треба або не треба. Можливо, вони помиляються. Але тут питання – ми довіряємо своїй армії в цей момент чи ні? Я довіряю», – зазначив радник голови ОП.


Залиште свій коментар