Міноборони РФ заявляє, що США готують на Донбасі провокацію з хімзброєю

Міноборони РФ заявляє, що США готують на Донбасі провокацію з хімзброєю

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що 120 американських військових-найманців привезли на схід України хімічну зброю та готують провокацію.
Джерело: заява Шойгу на засіданні колегії Міноборони в Москві за участю президента Володимира Путіна, яку передає «РБК»

Пряма мова: «Для здійснення провокації в міста Авдіївка та Червоний Лиман доставлені резерви невстановленого хімічного компонента».


Деталі: За словами міністра, «достовірно встановлено», що в Авдіївці та Приазовському Донецької області перебуває понад 120 співробітників американських приватних військових компаній. Вони там нібито «обладнують вогневі об’єкти в житлових будинках і на соціально значущих об’єктах, здійснюють підготовку українських сил до проведення спеціальних операцій та активних бойових дій».

Шойгу заявив, що НАТО перекидає війська на «східний фланг», у тому числі з території США, та залучає до військової активності Україну, Молдову та Грузію.«На навчаннях відпрацьовуються різні варіанти застосування коаліційних угруповань проти Росії, залучення позаблокових держав: Грузії, Молдавії та України. Прагнення Північноатлантичного альянсу залучити українські збройні сили несе загрозу безпеці, особливо зважаючи на спроби Києва вирішити силовим шляхом проблему Донбасу», — сказав Шойгу.

Він заявив також, що дії НАТО є «воєнним освоєнням території України» і ситуацію погіршують постачання з США авіаційної техніки, зокрема ударних безпілотників та протитанкових комплексів.

Залиште свій коментар


Loading...