На місце одного вбитого приходили сотні інших

Російський президент Володимир Путін очікував, що після перших розстрілів на Майдані усі розбіжаться. Однак сталося все навпаки. Про це в інтерв’ю 24 каналу розповів політик і громадський діяч, голова аналітично-адвокаційної організації «Центр спільних дій» Олег Рибачук.


Прибрали жінок, прибрали дітей і прийшли люди, які мають бойовий досвід Афганістану, прийшли люди для яких Україна, без пафосу, важливіша за особисте життя. На місце одного вбитого приходили буквально сотні інших,
– пригадав Рибачук перші дні Майдану.

Він наголосив, що для таких людей як Путін та самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко – це страшна річ. Адже у своїх країнах вони залякують людей і подібне не відбувається. У цьому і є головна різниця українців від росіян і білорусів.


Українці готові воювати

На думку Рибачука, це може бути пов’язано з тим, що наш народ багато століть намагалися знищити. Тому зараз, відчуваючи загрозу безпеки, українці віддадуть життя за майбутнє своїх дітей. «Ми пам’ятаємо, що означає тоталітарна система», – наголосив голова «Центру спільних дій».

Ми втратили половину нації в часи Сталіна та після нього. Тому українці готові, а зараз тим більше – воювати. Ми зубами горло перегриземо, але Путіна зупинимо,
– запевнив політик.


Українці довели Європі, що Путін – ворог. Тепер наша країна відчуває себе в «європейському таборі».