Має сидіти у в’язниці, а не поруч із президентом: Бутусов назвав прізвище шпигуна РФ у владі

Має сидіти у в’язниці, а не поруч із президентом: Бутусов назвав прізвище шпигуна РФ у владі

Журналіст Юрій Бутусов заявив, що Руслан Демченко, який є першим заступником секретаря Ради нацбезпеки та оборони України, – російський шпигун в оточенні президента. Також він нібито контролював виконання Харківських угод.


В ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» Бутусов пояснив, що Демченко – учасник агресії РФ у Криму. Журналіст вважає, що він має бути у в’язниці, а не перебувати поруч із главою держави (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Журналіст озвучив ще одну посаду Демченка.

«Він є не просто куратором створення Харківських угод щодо Криму, він ще й контролював їх виконання. Коли російські війська зосереджувалися в Криму, він, будучи першим заступником міністра закордонних справ за часів президентства Віктора Януковича, приховував усі їхні порушення, пересування. Не застосував жодних заходів, щоб оголосити про порушення Росією умов угод. Він є реальним учасником агресії Росії в Криму», – сказав Бутусов.


Також, за словами журналіста, Демченко має й іншу посаду – голову Комітету з розвідки при президенті.

Руслан Демченко.

«Є указ президента Зеленського від 16 червня 2020 року, за яким Демченко є головою Комітету з розвідки за президента України. У його руках вся інформація про те, як Україна веде війну з Росією. У руках людини, яка була російським агентом і робила так, як сказав Путін, – допомагала Росії захопити наш Крим», – пояснив він.


Бутусов звернув увагу на те, що після призначення Демченка розпочалася серія провалів українських спецслужб. Зокрема, йдеться й про спецоперацію із захоплення «вагнерівців».

«Саме Демченко був учасником наради в кабінеті президента, на якій було ухвалено рішення про перенесення, а точніше фактичний зрив, спецоперації із захоплення «вагнерівців». Він повинен сидіти не поряд з президентом, а у в’язниці і давати свідчення контррозвідці», – додав Бутусов.


Залиште свій коментар