Мама з донькою і закохана пара: стало відомо, хто загинув у аварії маршрутки під Черніговом

Мама з донькою і закохана пара: стало відомо, хто загинув у аварії маршрутки під Черніговом

В аварії приховані трагедії цілих родин.
Чернігівщина у жалобі  за 13 жертвами смертельної аварії, яка сталася напередодні — фура зіткнулася із маршруткою. Всі загиблі були пасажирами мікроавтобуса.

Про це йдеться в ТСН.12.00.


До моргу, куди доправляли тіла загиблих, приїздять рідні, які забирають їх для поховання. З більшістю прощатимуться в найближчі два днів.

Впізнання тіл загиблих напередодні тривало допізна. Найпершим з’ясували особу водія маршрутки, у якого в аварії не було жодного шансу вижити. Це Олександр Мартиненко, як видно зі світлин в соціальних мережах, у чоловіка залишилась велика родина — дружина і двоє дітей


В аварії чимало сімей втратили своїх близьких. В одній родині втратили одразу двох – маму і доньку – Ніну і Юлію із Борзни. Більшість загиблих саме звідси. Також загинула закохана пара Ярослав та Вікторія. Ще однією загиблою стала Наталія, жінка саме їхала переоформлювати інвалідність. У неї залишилось троє дорослих синів.

У найбільшій за смертністю аварії в цьому році також ще є 7 людей, які отримали різні травми. Лікарі кажуть, що те, що вони пережили першу добу дає надію. Відомо, що 16-річний юнак, який перебуває у дитячій лікарні, має складні два переломи, його стан важкий. Один чоловік, який у Обласній лікарні, має відкриту черепно-мозкову травму.  Ще четверо осіб, які перебувають у місцевій лікарні №2, наближаються у своїх станах до середнього ступеня важкості і вже при тямі. Стан ще однієї особи з цієї лікарні все ще викликає занепокоєння у лікарів.

Залиште свій коментар