«Мама відмовлялась до останнього»: Україна втратила 18-річного воїна, молитви не допомогли

«Мама відмовлялась до останнього»: Україна втратила 18-річного воїна, молитви не допомогли

Ідентифікувати загиблого Героя ЗСУ Дмитра Тимощука вдалося лише через шість років
Про це пише місцеве видання УЄ.

Як відомо, 18-річний боєць з Славути Сергій Тимощук перебував в списках безвісти зниклих практично шість років.


Влітку 2014 року воїн з 80-й ОДШБ перестав виходити на зв’язок, перебуваючи в той момент на території Луганського аеропорту.

Вчора, 18 травня, в Славутській міській раді Хмельницької області повідомили, з допомогою системи ДНК-ідентифікації останки бійця вдалося встановити. Відомо, що 18-річний  герой Сергій Тимощук загинув 31 серпня 2014 у бою з російськими окупантами за Луганський аеропорт.«Дуже довгий час тривали пошуки, а кілька місяців тому з’явилося підтвердження, але мама відмовлялася. Зараз сім’я зробила повторно ДНК-експертизу, яка ще раз підтвердила, що останки належать Сергію Тимощуку. Було прийнято рішення, що після 22 травня, коли відбудеться чергове пом’якшення карантину, ми домовимося про його доставку і проведемо поховання», — заявив мер Славути Василь Сидор.

Дата і місце офіційної церемонії прощання буде оприлюднено найближчим часом.

«Царство небесне герою, нехай земля йому буде пухом», «Пам’ятаю цього хлопця…», «Такий молодий, йому б ще жити…», «Відпочивай з миром, ти заслужив», «Герої не вмирають, а його подвиг і героїзм увійдуть в історію України», «Співчуваю, вічна пам’ять», «Рідним сил, щоб пережити цей складний час», — відреагували на сумну новину українці в коментарях.

Залиште свій коментар


Loading...