Макаревич – про владу Росії: нас поставили на межу війни, посварили з усім світом, а ми терпимо

Макаревич – про владу Росії: нас поставили на межу війни, посварили з усім світом, а ми терпимо

Російський музикант, лідер і єдиний беззмінний учасник рок-гурту «Машина времени» Андрій Макаревич різко висловився про російську владу. Артист, який неодноразово підтримував Україну, переконаний, що він та його співвітчизники змушені терпіти та страждати через агресивну політику Кремля.


Сміливу заяву співак розмістив на особистій сторінці у Facebook. Під його публікацією зібралося чимало коментарів – багато росіян погодилися зі словами знаменитості.

За словами Макаревича, громадян РФ «посварили з усім цивілізованим світом», позбавили законів та «поставили на межу війни». Артист стурбований відсутністю «вільних виборів» та ставленням влади до людей, які її не підтримують.


«І ось що я не можу зрозуміти – як ми все це терпимо? Нас посварили з усім цивілізованим світом, нас поставили на межу війни, від нашого імені цьому світу хамлять, нам брешуть, водять за носа, від законів не залишилося навіть видимості – навіщо? Людину сьогодні можна судити у колонії, щоб двічі не вставати. Будь-хто, хто заїкнувся про вільні вибори, – вже терорист, а правити нами, мабуть, збираються вічно», – висловив думку музикант.

Андрій Макаревич не підтримує політику Кремля

Незважаючи на невдоволення, Макаревич зізнався, що продовжує залишатися громадянином Росії. Проте терпіти вітчизняну політику йому вдається «з колосальним трудом».


«Я знаю, що мені зараз прилетить: а сам? Не подобається – валіза-вокзал-Ізраїль! І сам терплю. З колосальним трудом», – підсумував виконавець.

Під публікацією зірки зібралося понад 15 тисяч лайків та близько тисячі коментарів. Інтернет-користувачі підтримали Макаревича, погодившись з його міркуваннями про безпорадність і бажання змінити становище в країні.


«Ніхто цей жах не підтримує. Просто мовчать і живуть тихенько», «Влада схоплена міцно. Тепер доводиться тільки пристосовуватися, скрипучи зубами. Відчуваючи сором», «Почекаємо, поки весь світ стане нормальним, а там може і ми», «З таким сусідом, як ми, світ нормальним не вийде», «Найбільше засмучує вивчена безпорадність», – з’явилися міркування в коментарях.

Коментарі під публікацією Макаревича
Коментарі під публікацією Макаревича

Варто зазначити, що Макаревич неодноразово висловлювався на підтримку України та критикував дії російської влади та лояльних їй ЗМІ на тлі подій Євромайдану, окупації Криму та Донбасу. Раніше також заявляв, що президент Росії Володимир Путін зробив усе, щоб кількість тих, хто його ненавидить, збільшилася.

Залиште свій коментар