Ляшко заявив, що влада може запровадити воєнний стан в Україні в грудні, і назвав головні цілі. Відео

Ляшко заявив, що влада може запровадити воєнний стан в Україні в грудні, і назвав головні цілі. Відео

Депутат Верховної Ради у 2006-2007 роках Олег Ляшко висловив припущення, що уже в грудні в Україні на два місяці можуть ввести воєнний стан. Водночас влада це робитиме нібито з політичних мотивів, а не з огляду на реальну загрозу нової агресії Росії.
Про це політик сказав в ефірі телеканалу «НАШ». На його переконання, керівництво держави йде на такий крок, щоб обмежити права українців (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

«За моєю інформацією, Зеленський на засіданні РНБО планує 1 грудня ввести воєнний стан в Україні. На два місяці», – заявив Ляшко.


Він зазначив, що робиться це з однією метою – «встановити контроль за ЗМІ». Оскільки, підкреслив політик, воєнний стан є абсолютним обмеженням конституційних прав громадян. Зокрема, на свободу слова, власність, демократичні мітинги, будь-які публічні заходи тощо.

Ляшко наголосив, нібито влада «реально розглядає такий варіант». Адже сьогодні українці збираються і протестують, вимагаючи справедливого розслідування щодо державної зради та «вагнергейту». А також «ходять ефірами й висловлюються про внутрішню чи міжнародну політику» керівництва країни. Тоді як воєнний стан, дає можливість останньому «взяти все це під контроль».


«Не виключаю, що Зеленський і його команда, заради збереження влади, припинення заслуженої критики на свою адресу…, запровадять воєнний стан», – висловився екснардеп.

Олег Ляшко під час ефіру

Він додав, що конституційним приводом для цього може стати інформація, яку останнім часом українці чують щодня – про концентрацію російських військ на кордоні та січень-лютий, як дата ймовірного нападу РФ.

Ляшко зізнався, що сам не виключає російської агресії. Проте наголосив, що вона в Україні триває уже восьмий рік.

«І не тільки військова російська агресія на Донбасі, а й економічна, енергетична, міжнародна. Елементи гібридної війни Росії тривають восьми рік. Тому я розцінюю всі ці заяви й намагання Зеленського ввести воєнний стан винятково з однією метою – розправа з політичними опонентами, свободою слова й заборона українським громадянам використовувати свої конституційні права», – підсумував політик.

Залиште свій коментар