Лукашенко збирався віддати «вагнерівців» Україні: Гордон зробив заяву

Лукашенко збирався віддати «вагнерівців» Україні: Гордон зробив заяву

Олександр Лукашенко збирався віддати Україні затриманих у Білорусі російських найманців з ВЧК «Вагнер», відразу після їх спіймання під Мінськом в липні минулого року, але поміняв рішення після «зливу» інформації про бойовиків від когось з українського боку, розповів журналіст Дмитро Гордон.


Про це йшлося в ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера».

Гордон нагадав, що в той самий час він перебував у Білорусі та брав у Лукашенка інтерв’ю. Той був переконаний, що «вагнерівців» прислала Росія для дестабілізації обстановки в період виборчої кампанії.


«Лукашенко «на блакитному оці» говорив… і я впевнений, що він так і думав: ми віддамо Україні цих «вагнерівців». Він був упевнений тоді, що «вагнерівців» йому Росія заслала для дестабілізації ситуації перед виборами. Він абсолютно був у цьому впевнений», — звернув увагу журналіст.

Але потім все змінилося, і Мінськ вирішив віддати РФ 32 бойовиків ПВК «Вагнера», які воювали на Донбасі та скоювали військові злочини, і яких українські спецслужби в рамках масштабної спецоперації збиралися заманити до Києва і заарештувати по приземленню літака.


«Але хтось же з наших підметушився, хтось йому розповів, що до чого. Приїхав спецборт ФСБ Росії та забрав цих хлопців собі», — розповів Гордон.

Залиште свій коментар