Лукашенко заговорив про розміщення на кордоні з Україною російських ЗРК С-400: нас починають «підігрівати»

Лукашенко заговорив про розміщення на кордоні з Україною російських ЗРК С-400: нас починають «підігрівати»


Нелегітимний президент Білорусі Олександр Лукашенко сказав, що на білорусько-українському кордоні розмістять російські зенітно-ракетні комплекси C-400. За його словами, з півдня країну починають підігрівати.

Про це він розповів під час військових навчань «Захід-2021», передає сайт Лукашенка. За його словами, про постачання зброї він вів переговори з президентом РФ Володимиром Путіним. Лукашенко нагадав, що на західному кордоні Білорусі встановлені комплекси С-300.

«Але, як ви знаєте, у нас і південний напрямок додався. Ми з білоруськими генералами і росіянами обговорювали цю тему. Нас починають з півдня підігрівати. А що ще буде… Ми повинні готуватися – 1200 км кордон з Україною», – говорив самопроголошений президент.

Читайте також:   В Москве на день ВДВ десантники устроили массовую драку с Росгвардией. Видео

Лукашенко додав, що Путін дав військовим опрацювати питання про розміщення ЗРК С-400 на кордоні з нашою країною. З його слів, Білорусь від Росії до 2025 року отримала нове озброєння, серед якого літаки, вертольоти і ЗРК Тор-М2.

«Це свідчить про те, що і ми, і РФ дуже серйозно сприймаємо західний напрямок, де ми безпосередньо межуємо з військами НАТО», – сказав Лукашенко.Залиште свій коментар

Loading...