Лукашенко обдурив Кремль із наступом на Україну, Путін казиться, – Геращенко

Лукашенко обдурив Кремль із наступом на Україну, Путін казиться, – Геращенко

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко обіцяв президенту країни-агресора Росії Володимиру Путіну напасти на Україну 21 березня 2022 року, але не дотримав свого слова. Армія Білорусі мала влаштувати масовану атаку на Львів.


Про це у своєму Telegram-каналі заявив радник голови МВС Антон Геращенко. За його словами, тепер у Кремлі розглядають варіант із усуненням Лукашенка від влади.

«Лукашенко, на зустрічі в Кремлі, давав фашистському диктатору РФ обіцянку наступати на Україну не пізніше ніж 21 березня. Саме тому днями з Києва було повністю евакуйовано залишки дипмісії Білорусі«, – написав Геращенко.


За його інформацією, армія Республіки Білорусь мала зайти через Волинь та організувати масований наступ на Львів, щоб відрізати Україну від шляхів постачання зброї, яку українцям передають партнери з США, країн ЄС та Британії.

План став особливо важливим для Москви після того, як Конгрес США схвалив пакет допомоги для України на $13,6 мільярда. Ця допомога містить також постачання 9000 протитанкових комплексів Javelin, «що більше, ніж кількість всіх танків, САУ та бронемашин в армії вторгнення РФ».


Геращенко пише, що рішення Лукашенка про ненапад на Україну призвело до того, що Путін казиться, і тепер в оточенні президента країни-агресора «опрацьовується варіант насильницького усунення Лукашенка від влади». Спецслужби РФ разом зі своїми агентами в КДБ та збройних силах РБ можуть влаштувати військовий переворот.

«В інтересах України, щоб такий переворот не відбувся, а Лукашенко й надалі продовжував тягнути гуму і не вторгався в Україну. Лукашенко вже знає про плани Путіна і може розпочати «чистку» свого оточення від агентів Путіна», – упевнений Геращенко.


Залиште свій коментар