Лікар про ситуацію з COVID-19 в Україні: це ще не дно, нас чекають найгірші дні

Лікар про ситуацію з COVID-19 в Україні: це ще не дно, нас чекають найгірші дні

Рівень захворюваності на коронавірус в Україні буде зростати, а система охорони здоров’я матиме колосальні навантаження. Зрештою більша частина населення країни отримає імунітет до коронавірусної інфекції.
Як розповів в ексклюзивному бліцінтерв’ю OBOZREVATELлікар-імунолог Борис Донський, українську медицину чекають «найгірші часи» через наплив у стаціонари інфікованих коронавірусом. Водночас він зазначив, що закриватися медустанови не будуть, але якість медичних послуг під час збільшеного тиску на лікарів може знизитися в рази.

«Просто ефективність їхньої роботи в такому режимі стає нижчою і нижчою», – зазначив фахівець.


Донський не став робити прогноз щодо кількості виявлених випадків захворювання на добу, але зазначив, що це ще нас усіх «неприємно здивує».

«Приємна новина в тому, що все одно цьому всьому настане кінець. Люди закінчаться. Тобто всі або перехворіють і одужають або перехворіють і не одужають», – сказав він.

На думку експерта, більша частина населення країни так чи інакше отримає імунітет до захворювання. Ті ж, хто не вакцинувався – природним шляхом.«Але виживуть не всі – це закон природи», – підкреслив Донський.

Він також наголосив, що українці не мають «генів від коронавірусу», а єдиним дієвим і менш небезпечним способом захистити себе від інфекції залишається щеплення від COVID-19.

Як повідомив МОЗ у понеділок, 25 жовтня, в Україні за минулу добу підтвердили 14 634 нових випадків коронавірусу – всього в країні їх уже 2 784 039. Водночас за день одужали 4598 українців, а померли 330 осіб. У лікарні за добу з коронавірусом або підозрою на нього потрапили 3912 осіб.

Залиште свій коментар


Loading...