Латвія направить в Україну солдатів-інструкторів – допомагатимуть із канадцями

Латвія направить в Україну солдатів-інструкторів – допомагатимуть із канадцями

Правляча коаліція Латвії домовилася відправити в Україну солдат-інструкторів, що працюватимуть разом із канадськими інструкторами, які вже надають підтримку Україні.


Про це заявив прем’єр-міністр Латвії Криш’яніс Каріньш.

Глава фракції «Для розвитку/За!» у Сеймі Юріс Пуце зазначив, що у вівторок, 1 лютого, уряд розгляне цю пропозицію, а Сейм ухвалить рішення про участь латвійських військовослужбовців у програмі підтримки розвитку збройних сил України, що координується Канадою.


 

За словами Пуце, ​​це дуже важливо, як з огляду на ситуацію з безпекою в регіоні навколо України, так і тому, що військова співпраця Латвії з Канадою продовжується. Канада стає одним із найважливіших партнерів Латвії у сфері державної оборони, підсумував депутат.


Нагадаємо, Міністерство оборони Латвії підготувало проект Сейму щодо рішення відправити військовослужбовців Національних збройних сил на навчальну операцію в Україні.

21 січня Міноборони Латвії повідомило, що у відповідь на агресію Росії Рига відправить до Києва зенітні ракети Stinger, індивідуальне обмундирування та сухі продукти харчування.


31 січня Канада повідомила про намір розширити місію з навчання українських військовослужбовців. До нашої країни найближчим часом направлять ще близько 60 канадських військових.

Тим часом Польща відправила в Україну десятки вантажівок із гуманітарною допомогою через загрозу російського вторгнення.

Залиште свій коментар