Кучма ухилився від питання, чи вважає Путіна вбивцею, та назвав дві свої помилки

Кучма ухилився від питання, чи вважає Путіна вбивцею, та назвав дві свої помилки

Другий президент України Леонід Кучма ухилився від відповіді, прямо не назвавши главу РФ Володимира Путіна вбивцею. Також він сказав, що не треба ставити таке запитання чинному главі нашої держави.
Про це він розповів в інтерв’ю «Українській правді«. Кучма зазначив, що не потрібно провокувати тих, хто вестиме подальші переговори з Путіним. Він додав, що вже склалася народна прикмета на передовій: у Москві образилися – на Донбасі стріляють.

«Ціна ефектної образи буде реальною, причому заплатить її не той, хто схотів би так голосно пропіаритися, а хтось із наших хлопців, який потрапить під обстріл на лінії фронту того ж дня», – говорив Кучма.


Кучма та Путін у 2004 році

За його словами, «вбивцею» можна називати когось тільки в обличчя, а не кидатися такими словами.

«Нагадаю, що, назвавши Путіна вбивцею, Байден (президент США. – Ред.) майже одночасно запросив його на зустріч, де привітно розмовляв і тиснув руку. У нас такої можливості не буде», – підкреслив він.Путін і Байден у 2021 році

Також Кучма сказав, що за 10 років його президентства було зроблено чимало помилок. Він нагадав, що після розвалу СРСР країна була в кризовій ситуації, але Україна впоралася і піднялася. Однак він назвав дві свої головні помилки.

«Перша – це нашпигованість нашого політикуму залишками московської агентури – і прямих «гебістів», і агентів впливу. Я навіть уявити не міг, скільки «закладок» (і в прямому, і в переносному сенсі) залишила тут на високому рівні ця структура», – сказав він.

Другою помилкою Кучма назвав те, що недооцінив потенціал українського громадянського суспільства.

«Воно вже давно випереджає владу, доводячи це в найгостріші моменти сучасної історії, але вперше я відчув цю зрілість і цю енергію в дні Майдану», – визнав він.

Залиште свій коментар


Loading...