Кремль розуміє, що Україна стає сильнішою: Піонтковський розповів про головну перемогу Києва

Кремль розуміє, що Україна стає сильнішою: Піонтковський розповів про головну перемогу Києва

Протягом останнього часу Україна значно зміцніла в протистоянні російській агресії і загрозі ймовірного вторгнення сил РФ. Нині у Москві вже розуміють, що українська держава стає сильнішою.


Таке переконання висловив російський публіцист Андрій Піонтковський. Думкою він поділився в ефірі українського «24 каналу».

Політолог визнав той факт, що підготовка Збройних сил України до можливої атаки військ Росії щоразу стає більшою. Крім того, все українське суспільство показує готовність дати відсіч агресору.


За словами російського публіциста, такі зусилля України дають великий поштовх усім. Як приклад, до цього часу країна отримала від західних і європейських партнерів понад тисячу тонн сучасного озброєння.

Піонтковський: Кремль розуміє, що Україна стає сильнішою

«У цьому сенсі це перемога. Треба ще більше посилювати цю готовність», – закликав Піонтковський.


Окремо у політолога поцікавилися думкою щодо вступу України в НАТО. Він вважає, що нині це – другорядне питання, а «головним є саме боротьба з Росією».

Додамо: на думку Піонтковського, глава РФ Володимир «Путін прагне знищити Україну». Водночас публіцист переконаний, що російський лідер не налаштований на вторгнення й хотів би реалізувати свої плани «економнішим способом».


Залиште свій коментар