Ковід-тероризм у Харкові: маршрутник взяв у заручники копа, який намагався висадити «зайвих» пасажирів (відео)

Ковід-тероризм у Харкові: маршрутник взяв у заручники копа, який намагався висадити «зайвих» пасажирів (відео)

Через те, що Харкові посилили карантинний режим, маршрутках можуть їздити тільки пасажири, які сидять.


У Харкові та регіоні через посилення карантинного режиму стався скандал у громадському транспорті. До маршрутки зайшов правоохоронець, щоб перевірити дотримання водієм та пасажирами карантинних вимог, а водій проігнорував його вимоги, зачинив двері і поїхав по маршруту.

Про це повідомляють у телеграм-каналі «ТРУХА».


Випадок стався у рейсовому автобусі сполученням «Новий Високий — Холодна Гора».

«Їхала сьогодні в автобусі, поліція увірвалася і намагалася зупинити рейсовий автобус і висадити стоячих пасажирів. Водій розлютився, закрив двері разом з одним з поліцейських, і ми в гучному аху** їхали так до Холодної Гори», — розповіла очевидиця.


На відео видно, як в салоні авто правоохоронець викликає підкріплення до кінцевої зупинки автобусу, закликаючи водія зупинитися, той у відповідь на підвищених тонах і з лайкою аргументує свою точку зору.

«В мене врємя, мужчіна, людей везу. В мене карантину немає. Ви з мигалкою цілий день їздите. Не виводь мене, заради Бога. З**бали вже, бл**ь», — висловив свою позицію водій.


У поліції Харківської області на принциповість маршрутника відреагували.

«Поліцейські склали стосовно водія протокол за ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відомості про подію внесені до ЄРДР за ч. 1 ст. 342 (опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, державному виконавцеві, приватному виконавцеві, членові громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві, уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб) Кримінального кодексу України», — повідомили в пресслужбі поліції.

За скоєне водієві загрожує до 3 років обмеження волі.

Залиште свій коментар