Корпорація Roshen уникла арешту активів, бо належить сину Порошенка

Корпорація Roshen уникла арешту активів, бо належить сину Порошенка

За даними «Слідство. Інфо», Олексій Порошенко став кінцевим бенефіціаром сліпого трасту свого батька
Корпорація Roshen уникнула арешту активів в межах накладених на Петра Порошенка обмежувальних заходів, оскільки нею нині володіє його син Олексій Порошенко. Про це йдеться у матеріалі «Слідство. Інфо».

Як йдеться у розслідуванні журналістів, Roshen вважається найціннішим серед активів, які приписують колишньому президентові. Як повідомив журналістам заступник головного редактора Forbes Україна Володимир Ланда, їхня редакція оцінює Roshen у понад 1,1 млрд доларів США. Загалом же статки Петра Порошенка разом з Roshen торік Forbes оцінив в 1,6 млрд доларів.


Водночас ключовими активами бізнесу п’ятого президента України зараз володіє його син Олексій Порошенко. Мова йде про близько 50 компаній, значна частина яких пов’язана з Roshen. Також Порошенко-молодший володіє аграрним бізнесом екс-президента.

Журналісти повідомили, що до осені 2019 року Олексій Порошенко був народним депутатом. Тоді він не володів жодною фірмою. Однак за кілька місяців став власником корпорації Roshen включно з українськими та іноземними компаніями.відео Slidstvo. Info

У коментарі журналістам прокурор Юрій Бєлкин підтвердив, що суд арештував активи, якими особисто володів Порошенко, а не його родичі.

Своєю чергою, у прес-службі Петра Порошенка повідомили, що його син Олексій припинив політичну діяльність в 2019 році. Уже після цього за рішенням трастового керуючого йому було надано всіх повноважень кінцевого бенефіціара сліпого трасту.

За інформацією журналістів, особисто Петрові Порошенку нині належить близько десятка компаній, більшість з яких, за відкритими даними Податкової служби, складно назвати успішними. Деякі з них останні роки показували збитки, а в інших фінансові звіти взагалі відсутні. Хоча є із відносно непоганими результатами.

«Найбільшими фінансовими досягненнями серед компаній Порошенка можуть похизуватися «Міжнародний інвестиційний банк» та фітнес-клуб «П’ятий елемент». За 2020 рік вони заробили орієнтовно по 7 мільйонів гривень. Імовірно, саме ці бізнес-активи тиждень тому арештував суд і саме їм може загрожувати конфіскація у разі доведення вини Петра Порошенка», – йдеться у розслідуванні.

 

Залиште свій коментар