Кондратюк: з РФ не можна йти на потепління, їх треба дотискати. Інакше з Криму в Маріуполь прийдуть…

Кондратюк: з РФ не можна йти на потепління, їх треба дотискати. Інакше з Криму в Маріуполь прийдуть…


Український продюсер Ігор Кондратюк заявив, що якщо Україна хоче закінчити війну на Донбасі, то доведеться діяти на умовах Кремля

Своєю думкою він поділився в інтерв’ю видання Обозреватель.За його словами, після цього моторизована бригада з Криму під російськими прапорами пройде до Маріуполя і українське гідність буде розтоптана.

«З агресором – або опір, або – мир на умовах Росії. Це якщо Україна буде прагнути до миру будь-якою ціною. Так, складно підігрівати міжнародний тиск на РФ, тому що продажні західні політики чинять опір, але їх треба дотискати.

Читайте також:   “Зеленський прийшов на брехні і веде Україну до прірви” – Артур Герасимов

Інакше наша гідність дуже швидко буде розтоптана моторизованою бригадою, яка прийде в Маріуполь з Криму під російськими прапорами. Вони побачать, що у нас немає опору, значить ми нікому не потрібні, в першу чергу собі», – впевнений він.

Ігор Кондратюк

За його словами, навпаки з Росією потрібно було розірвати всі відносини.

«Повертати людей, які безкарно сидять на її території і військовополонених потрібно, і це треба робити при будь-яких відносинах з Росією. Те, що вони звільнили десятки людей – молодці, але з Росією не можна йти на потепління ніяк», – запевнив Кондратюк.

Крім того, Ігор Кондратюк заявив, що росіян треба провчити за Донбас і Крим

Кондратюк висловив думку, що українських артистів, які виступають в РФ необхідно карати жорсткими методами. Для початку він запропонував владі України ввести спочатку грошове покарання, наприклад, в розмірі за перше порушення — 150 тис. грн, за друге — 300 тис. грн, за третє — 600 тис. грн.

Ігор Кондратюк

Також, він додав, що може бути крайній крок — це позбавити артиста громадянства, але тільки в тому випадку, якщо той відкрито підтримує агресію Кремля спрямовану на Україну.

Залиште свій коментар

Loading...