Кому в Україні платять понад 200 тис. грн на місяць: названо найоплачуваніші вакансії

Кому в Україні платять понад 200 тис. грн на місяць: названо найоплачуваніші вакансії

В Україні найбільш оплачувані вакансії у січні пропонували для програмістів. Фахівець із трирічним досвідом та з навичками роботи з C++ може заробляти більше 200 тис. грн на місяць. При цьому середня зарплата у такій вакансії становить 70 тис. грн.


Про це йдеться у даних статистики великого кадрового порталу. Зазначимо, при цьому найпопулярніша вакансія – менеджер із продажу із середньою зарплатою в 20 тис. грн.

  • .Net-програміст – 72 500 грн

Це фахівець, який використовує технології платформи .NET. Зарплати для таких експертів становлять від 50 000 до 130 000 грн, залежно від досвіду. У більшості вакансій від претендентів вимагають досвід від 2 до 5 років.


  • C++ програміст – 70 000 грн

І хоча середня зарплата становить лише 70 тис., досвідчені програмісти, які мають навичку роботи з C++, можуть отримувати понад 200 000 грн. Серед інших вимог для них: глибоке розуміння реляційних баз даних, особливо PostgreSQL.

  • Ruby on Rails програміст – 70 000 грн

Вимоги до таких фахівців: впевнений досвід роботи з Ruby/Rails (від 3-х років), знання англійської мови, комунікаційні навички.


  • Програміст Java – 58 000 грн
  • Drupal-програміст – 53 000 грн

Важливо мати досвід роботи з html, css, javascript, jquery, ajax, php, symfonу, досвід написання запитів.

Середня зарплата в Україні злетіла, але це ненадовго


У середньому українці у грудні заробляли 17,5 тис. грн. Водночас у Києві середня зарплата досягла 26,7 тис. грн (торік це майже тисяча доларів). Але тут важливо зазначити, що вже у січні зарплати значно знизяться. Це пов’язано з особливістю підрахунків.

Як змінювалася зарплата

Для підрахунку розміру зарплати фонд оплати праці ділять на всіх співробітників. А у грудні на багатьох підприємствах, у великих компаніях виплачували бонуси, річні премії та навіть 13-ту зарплату. Але вже у січні статистика нормалізується, а розмір середньої заробітної плати значно знизиться.

Залиште свій коментар