Колишній «слуга» Шевченко заспівав на «Слов’янському базарі» та подякував Лукашенку

Колишній «слуга» Шевченко заспівав на «Слов’янському базарі» та подякував Лукашенку

Народний депутат України Євген Шевченко, якого виключили з фракції «Слуга народу», заспівав на музичному конкурсі «Слов’янський базар» і дякував незаконно обраному президенту Білорусі Олександру Лукашенку.

Відео виступу політик опублікував в своєму Telegram-каналі. Перед білорусами він виконав пісню «Чотири пори року». Разом з ним пісню співав український співак і композитор Ніколо Петраш.

Після свого виступу Шевченко виступив з промовою, де передав «щирий привіт з братньої України».Євген Шевченко на сцені "Слов'янського базару"

«Я хочу щиро подякувати моєму другу президенту Олександру Григоровичу Лукашенку, організаторам цього прекрасного свята і всьому білоруському народу за те, що ви справжні, щирі і чесні. І за те, що ви продовжуєте цю традицію», – говорив депутат.

Шевченко сказав, що конкурс «Слов’янський базар» – це місце, де український і білоруський народи об’єднані однією справою – «це пісня, музика, це наша спільна культура».Ніколо Петраш і Євген Шевченко співають разом

Він зізнався в любові Білорусі й побажав сусідній країні мирного неба, процвітання і благополуччя.

Пізніше Шевченко зі сцени оголосив «переможця глядацьких симпатій з України», що проходило в Telegram-каналі (назви він не вказав – Ред.). За словами депутата, приз отримав представник Білорусі на конкурсі Данило Мишковець.

Залиште свій коментарLoading...