Кива вирішив долучитися до «слави» Христини Тишкун і знайшов привід попіаритися на росТБ. Відео

Кива вирішив долучитися до «слави» Христини Тишкун і знайшов привід попіаритися на росТБ. Відео

Одіозний народний депутат Ілля Кива знайшов ще одну нагоду попіаритися перед російськими пропагандистами. Для цього він обрав гучний привід – образ 27-річної юристки Христини Тишкун, яка на діловій зустрічі у Львові супроводжувала тоді ще заступника міністра освіти і науки Ігоря Гарбарука в чорній сукні з наполовину оголеними грудьми без бюстгальтера.
В ефірі пропагандистської програми «60 хвилин», яку веде скандальна Ольга Скабєєва, Кива вирішив пожартувати, заявивши, що оскільки дівчина залишилася без роботи, він «запропонував їй місце у своєму апараті». Відповідний уривок ефіру Кива навіть опублікував на своєму каналі в Telegram (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

«Звільнили красиву дівчину разом з її начальником тільки тому, що вона красива. Слухайте, я, як чоловік і як офіцер, одразу підставив плече. Я сказав: якщо помічниця залишилася без роботи, я завжди знайду їй місце в своєму апараті», – сказав Кива.


При цьому нардеп, який постійно потрапляє у скандали через свою проросійську риторику і безглузді висловлювання, зазначив, що це нібито «дискримінація за статевою ознакою». При цьому він окремо наголосив, що Україна – країна, яка йде шляхом євроінтеграції.

«Переходимо в більш жартівливу площину, пікантну, скажімо так. Дискримінація за статевою ознакою країни, яка йде шляхом євроінтеграції», – зазначив він.


Зазначимо, що Кива найчастіше серед українських парламентаріїв потрапляє у ситуації, які стають темами інтернет-мемів. Користувачі мережі вигадали сотні жартів про його дисертацію, ступінь кандидата наук, жомову яму, а також часто згадують, як у стінах Верховної Ради нардеп смикав пах після листування з моделлю з Одеси.

Залиште свій коментар