Кива склав іспит на адвоката: які привілеї він може отримати

Кива склав іспит на адвоката: які привілеї він може отримати


Наприклад, Киву не зможуть обшукати без окремої ухвали і присутності представника Ради адвокатів.

Народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива, який став кандидатом наук із державного управління, склав кваліфікаційний іспит на право займатися адвокатською діяльністю.Інформація міститься в реєстрі на сайті Національної асоціації адвокатів України, інформує Bihus.Info.Іспит скандальний нардеп складав у Закарпатській обласній кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури ще у січні. Проте журналісти про це дізналися лише тепер.

«Враховуючи, що людина з таким ПІБ в Україні одна, сумнівів в тому, що йдеться саме про народного депутата, немає. Але іспит — лише один з етапів», — зазначають журналісти.Читайте також:   Отставка Гончарука: на Украину надвигаются большие проблемы

За словами адвокатки видання Марії Музички, Рада адвокатів Закарпатської області має збиратись вже у вересні. І тоді стане зрозуміло, чи стане Кива адвокатом.

«Якщо так – він отримає привілеї, наприклад, його не зможуть обшукати без окремої ухвали і присутності представника Ради адвокатів», — зазначила Музичка.

Залиште свій коментар

Loading...