Китай зробив свій вибір на користь України, – Арестович

Китай зробив свій вибір на користь України, – Арестович

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович вважає, що заявами про підтримку територіальної цілісності України глава КНР Сі Цзіньпін підтвердив, що зробив вибір на користь України. За його словами, політик рідко робить такі голосні заяви, тому це рішення ретельно виважене.


Таку думку він висловив в інтерв’ю російському правозахиснику Марку Фейгіну в ефірі його програми «Фейгін Live» у середу, 11 травня. Арестович наголосив, що територіальна цілісність держави – це і тимчасово окупований Крим, і Донбас (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

На переконання експерта, у Китаї провели консультації й дійшли висновку, що за результатами війни Україна може повернути свої території, які були захоплені Росією ще 2014 року.


«Це дуже ретельно виважена історія. Він (китайський лідер. – Ред.) нечасто робить зовнішньополітичні заяви. А це означає, що китайське керівництво провело консультації та зробило висновок, що за результатами цієї війни Україна може звільнити всю свою територію, включно з Кримом та Донбасом», – сказав Арестович.

Він зауважив, що аналогічну заяву напередодні зробив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. За його словами, на міжнародній арені раніше говорили, що політико-дипломатичним шляхом Україна може повернутися до стану 23 лютого, а тепер кажуть про можливість звільнити всю територію держави.


Арестович зазначив, що китайці дуже не люблять тих, хто програв. «А ще більше вони не люблять тих, хто дурить, а потім програє, як зробив Путін», – підсумував він.


Залиште свій коментар