Київ закриють від дронів: купол «Муромець» допоможе створити знаменитий канадський концерн «Dragan Fly». Відео

Київ закриють від дронів: купол «Муромець» допоможе створити знаменитий канадський концерн «Dragan Fly». Відео

Канадський концерн із виробництва дронів «Dragan Fly» готовий зробити купол «Муромець» із потужною мережею антидронних пеленгаторів-перехоплювачів для захисту Києва від іранських БПЛА. До проєкту під назвою «Столичний дронний купол» готові залучити майже 2-х тисячний штат київських IT-фахівців.


Така пропозиція пролунала під час зустрічі президента концерну Кемерона Челла із представниками Київської міської державної адміністрації. Він зазначив, що фінансування проєкту не передбачає бюджетних витрат, а здійснюватиметься після залучення коштів іноземних донорів (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Наше підприємство постійно підтримує партнерське співробітництво з Coldchain Technology Services та Warehouse Asset Management. Ці американські фонди спеціалізуються на реалізації масштабних грантових проєктів і будуть залучені для забезпечення фінансування програми столичного дронного куполу «Муромець», – зауважив гість столиці.


Київ закриють від дронів: купол ''Муромець'' допоможе створити знаменитий канадський концерн ''Dragan Fly''. Відео

Також за результатами засідання українсько-канадської робочої групи було погоджено провести презентацію цього проєкту під час Національного оборонного хакатону в Києві 19-21 жовтня за підтримки НАТО. Також цю ініціативу обговорять на Міжнародній конференції з відновлення України в Берліні 25 жовтня поточного року.

Залиште свій коментар