Катафалк для Путіна і вищих держчиновників Росії вперше показали на публіці

Катафалк для Путіна і вищих держчиновників Росії вперше показали на публіці


Катафалк Aurus Лафет вперше використовували за прямим призначенням. Машина брала участь в похоронах загиблого глави МНС РФ Євгена Зінічева.

Про це повідомляє ТАСС.Про створення автомобілів-катафалков Aurus Лафет стало відомо ще навесні, але раніше машини не з’являлися на публіці. Перший привід використати їх за прямим призначенням трапився 10 вересня в Санкт-Петербурзі, де пройшли похорони міністра РФ у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій і ліквідації наслідків стихійних лих Євгена Зінічева, загиблого 8 вересня в Красноярському краї.Aurus Лафет призначений для траурних церемоній в похоронах держчиновників РФ вищої ланки — від глав міністерств до перших осіб держави. Катафалк побудований на базі однієї з версій представницького седана Aurus Senat, що має довжину 6130 мм.

Читайте також:   В центр Минска стягивают множество силовиков: говорят о тайной инаугурации Лукашенко (видео)

Катафалк для Путіна і вищих держчиновників Росії вперше показали на публіціЯк видно по фото з похорону, у Сенату повністю запозичена передня частина з радіаторною решіткою т фарами, а також задній бампер і ліхтарі. При цьому сам кузов відповідно до призначення має надбудований високий дах, а задні двері відсутні. Лафет сконструйовано і побудовано підрозділом ФГУП НАМИ.Будь-яка інформація про технічну начинку катафалків відсутня. Але з великою часткою ймовірності можна стверджувати, що машина отримала гібридну силову установку від стандартного неброньованого седана Aurus Senat — 4,4-літровий бензиновий двигун V8 в парі з 9-ступінчастим «автоматом» КАТЕ.

Також невідомо, скільки вже побудовано Лафетів, і який запланований обсяг випуску. У похоронах загиблого глави МНС РФ Євгена Зінічева брали участь два таких катафалки.

Залиште свій коментар

Loading...