27-річний офіцер повітряно-десантних військ Росії, який розповідав у соцмережі про власні варварські мрії, був родом з Архангельська. Його смерть підтвердив губернатор Архангельської області Олександр Цибульський, інформують російські ЗМІ.


Десантника Булатова посмертно нагородили «орденом мужності»

Вже після смерті десантника Булатова нагородили «орденом мужності». В чому саме полягала сміливість окупанта, окрім бажання вбивати цивільне населення, не уточнили.

Пост з «бажанням влаштувати Бучу» росіянин опублікував у травні

Обурливий пост старший лейтенант опублікував 18 травня, проілюструвавши його фото, де він з другом в цивільному одязі посміхаються в автівці.


Даєш Бучу в кожне хо**ятське місто від Харкова до Львова!
– написав Булатов.

Після цього допису росіянин повоював ще 11 днів. 29 травня стало відомо про його загибель. Жодної конкретики більше нема – лише вказано, що це сталось «під час виконання військового обов’язку».


окупант загинув
Окупанта ліквідували в Україні / Фото з телеграм-каналу Анатолія Штірліца

В рідній області загарбника його назвали «найкращим генофондом»

Тим часом після повідомлення про загибель Булатова в його рідній Архангельській області спалахнула «істерика в соцмережах». Місцеві жителі просили «припинити кровопролиття», але не через те, що гинуть невинні українці, а тому, що «Росія втрачає свій генофонд». Як альтернативу пропонували забирати для участі у так званій «спецоперації» тих, кому біля 50.