Кара небесна? Кримом пронісся потужний смерч: перелякані жителі публікують фото і відео

Кара небесна? Кримом пронісся потужний смерч: перелякані жителі публікують фото і відео

В тимчасово окупованому Росією українському Криму бушує негода. Півостровом пронісся потужний смерч, який налякав містян, пошкодив будівлі та автомобілі.
Фотографії та відео наслідків «кари небесної» можна подивитися на YouTube. Існує ймовірність, що доля Криму чекає й російське Сочі (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

Негода застала кримчан та загарбників у Сакському районі, але, за інформацією пропагандистів «Риа новости«, на собі потужні пориви вітру відчули й жителі курортного селища Новоозерне та Євпаторії.


 

 


Там смерч нібито пошкодив устричну ферму та п’ять машин.

В тимчасово окупованому Росією українському Криму бушує негода
Від смерчу постраждали автомобілі
Авто в Криму пошкодили пориви вітру

Утім, торнадо – не єдине, від чого 18-19 серпня постраждав окупований півострів. Пропагандисти передали, що майже в усіх містах Криму пройшли сильні зливи, а особливо постраждала Ялта – за 8 годин там випало 94мм опадів.

Торнадо було видно в різних куточках півострову
Налякані очевидці опублікували фото і відео

Цікаво, що негода чекає на росіян не тільки на українських територіях, а й в своєму рідному курорті Сочі. 19 серпня на території міста оголошено штормове попередження через небезпеку появи смерчів над Чорним морем.

Згідно з прогнозом погоди, у Сочі до кінця дня йтиме дощ, а також існує велика ймовірність грози. У МНС РФ попередили, що смерч може поширитися на сушу, а тому дали рекомендації росіянам, як зберегти життя.

Залиште свій коментар