Кадиров пообіцяв $1 млн за дані про батальйони імені шейха Мансура й Дудаєва, які воюють проти РФ в Україні

Кадиров пообіцяв $1 млн за дані про батальйони імені шейха Мансура й Дудаєва, які воюють проти РФ в Україні

Глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров оголосив особисту війну землякам, котрі воюють в Україні на боці Сил оборони проти російських окупантів. За дані про них він обіцяє нагороду в мільйон доларів.


Йдеться про членів батальйонів імені шейха Мансура й Дудаєва. Заяву поплічник Кремля записав на аудіо, яке виклав у своєму Telegram-каналі.

«Мене цікавить, де зараз ці патріоти, які казали: приїжджайте, ми всіх вас знищимо», – сказав Кадиров.


Причому заяви цих чеченців він назвав «гарною байкою». Адже, на його думку, члени цих батальйонів «лише співати вміють і більше нічого».

Також глава Чечні стверджує, нібито його бійці знайшли у Маріуполі посвідчення командира батальйону імені шейха Мансура. Вірячи у свої висловлювання, він додав, що той «утік звідти, як курка».


За будь-які дані про обидва батальйони та їхніх представників Кадиров пообіцяв велику нагороду. Щоправда, уточнив, що її видасть не він, а «меценат», який готовий пожертвувати гроші на «добру справу». До сприяння закликав своїх підписників із соцмереж і навіть СБУ.

«Коротше, оголошую $1 млн тому, хто скаже, де перебувають ці так звані шейхмансурівський і дудаєвський батальйони. Інформація має бути 100%. Ми не повинні їх упустити», – висловився глава Чечні.


Він переконаний, що вказані ним чеченці «мають попросити вибачення у свого народу» і всіх мусульман.

«Або голови на відсікання», – пригрозив Кадиров.

Залиште свій коментар