Кадиров після провалу армії РФ в Україні розмріявся про захоплення Польщі та Румунії

Кадиров після провалу армії РФ в Україні розмріявся про захоплення Польщі та Румунії

Глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров, який відомий маячнею про «нацистів» в Україні та фейками про «успіхи» окупантів, націлився на Польщу та Румунію. Він заявив, що «що більша країна, то цікавіша».
Слова Кадирова, котрий відправляв жителів республіки вбивати українців, опублікували пропагандистські ЗМІ. «Якщо не зрозуміють нас, заберемо Варшаву, Польщу, Румунію, житимемо спокійніше», – сказав він воякам.

«Ми повинні охороняти весь світ. Спокійно вирощувати дітей можна лише охороняючи Росію», – продовжив Кадиров. У дусі пропаганди він видав, що російські окупанти вже нібито захопили половину Лисичанська і вже «сьогодні-завтра його очистять». Насправді Росія не досягла тих цілей, про які оголошувала 4 місяці тому, напавши на Україну.


«Будемо наші правила диктувати. Вони – нелюди, ми не повинні віддавати їм те, що нам дав Всевишній», – заявив він про чужі території, які не мають жодного стосунку до Росії, і тим більше Чеченської республіки.

Глава Чечні заявив, що «сам все своє життя присвятив боротьбі та пояснив, що він вважає за правильне віддати життя за інших, щоб їм було добре». Проте Кадиров не раз за чотири місяці повномасштабної війни довів, що його боротьба зводиться до образ у Telegram-каналі та брехні про захоплення міст і навіть особистий приїзд до України. Його, як і вояк, яких називають кадировцями, помічали хіба що в TikTok-боях.Залиште свій коментар


Loading...