Кадиров боїться за своє життя, він просив у Путіна ППО навколо свого села, – Анзор Масхадов

Кадиров боїться за своє життя, він просив у Путіна ППО навколо свого села, – Анзор Масхадов

Очільник Чеченської Республіки у складі Росії Рамзан Кадиров боїться повстання у Чечні. Він навіть попросив у президента Росії Володимира Путіна встановити ППО навколо свого села.
Про це в інтерв’ю каналу «Мир» розповів син президента (1997-2005) невизнаної Чеченської Республіки Ічкерії Аслана Масхадова Анзор Масхадов. Він зауважив, що Кадиров береже свої підрозділи і відправляє на війну звичайних цивільних (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Син президента (1997-2005) невизнаної Чеченської Республіки Ічкерії Аслана Масхадова Анзор Масхадов

«Інформація про участь кадировців у війні проти України та їх кількість перебільшена спеціально. За моїми оцінками не більше 1500 чеченців воює на боці Росії. Кадиров не використовує своїх підрозділів. Він використовує цивільних, молодь насамперед», – сказав Анзор Масхадов.


За його словами, багатьох чеченців відправляють на війну під погрозами і проти їхньої волі. Багато хто хотів би виїхати з Чечні, але не може. Масхадов також зазначив, що у Чечні назріває бажання повстання.

«Я бачу настрої, що люди чекають, коли режим зміниться. Звучать фрази: «Якби були живі наші воїни, такого не було». Чутки, що щось станеться на території республіки ходили, Кадиров злякався, і просив у Путіна встановити ППО навколо свого села. Він у страху, він боїться за своє життя», – сказав Масхадов. 

 

Як відомо, 7 серпня виповнюються чергові роковини Другої чеченської війни, після завершення якої до влади у республіці прийшов клан Кадирових а в Росії закріпився у владі Володимир Путін.

Чеченська Республіка Ічкерія – це державне утворення, яке існувало після розпаду СРСР на частині території Чечено-Інгушської АРСР (РРФСР). Було ліквідовано російською владою в 2000 році після її силового повернення до складу РФ як Чеченської республіки. У ході двох воєн за незалежність Ічкерії російськими військовими було вбито велику кількість мирних жителів.

Залиште свій коментар


Loading...