Кадирівські тіктокери показали «допит військовополоненого» у Маріуполі, за якого видали місцевого безхатченка. Відео

Кадирівські тіктокери показали «допит військовополоненого» у Маріуполі, за якого видали місцевого безхатченка. Відео

У Маріуполі бойовики голови Чечні Рамзана Кадирова зняли відео нібито допиту військовополоненого українця, який «визнав, що воював проти мирного населення». Проте цей «воїн ЗСУ» насправді виявився місцевим бомжем.


На кадрах, опублікованих кадирівським TikTok-батальйоном у мережі, фейковий військовополонений розповідав бойовикам, де у місті нібито знаходяться позиції українських військових. Далі за сценарієм він стверджував, що на боці ЗСУ воюють «іноземні найманці» (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Безхатька також змусили сказати, що він «шкодує, що воював проти Росії» і що «проти російського народу не треба воювати», а також видав пропагандистську тезу про «братні народи».


Окупанти намагалися видати бомжа за полоненого українського військового.

Про те, що це ніякий не військовий, а звичайний бомж, у Facebook написав Кирило Долімбаєв, співзасновник Кафедрального собору ПЦУ в Маріуполі. Цього чоловіка, якого спіймали окупанти, раніше щодня годували у храмі.

«Вибачаюсь за свинособаче відео, але щоб ви розуміли, як кадировці роблять свій героїчний контент у Маріуполі. На відео нужденний, який має проблеми з головою та постійно бухий, та якого ми годували кожного дня у нашому Храмі ПЦУ в Маріуполі. Спіймати бомжа, то є дійсно «подвиг», – розповів Долімбаєв.


Зазначимо, що кадировці спробували видати безпритульного за розвідника. Для більшої переконливості вони намалювали йому «татуювання» українського прапора та кажана. Однак тут бійці Кадирова вкотре зганьбилися, адже кажан – це символ російської розвідки, але ніяк не української.

Кадировці намалювали бомжу татуювання.

Залиште свій коментар