Кадирівці втекли з України до Чечні, втративши на війні сотні солдатів – ЗМІ

Кадирівці втекли з України до Чечні, втративши на війні сотні солдатів – ЗМІ

Найманці Рамзана Кадирова вже втекли з України та повернулися назад до Чечні. За час перебування в нашій країні вони втратили сотні солдатів і запам’яталися хіба що своїми фотосесіями та «грізними» відео для соцмережі TikTok.


Сам Кадиров в Україну так і не приїжджав, хоча стверджував, що знаходиться недалеко від Києва. А 13 березня його угруповання втекло до Білорусі, а вже звідти дісталося Грозного. Про це повідомляє «Радіо Свобода«, посилаючись на джерела у контррозвідці СБУ.

«26 лютого на українську землю в районі гостомельського аеропорту при спробі десантної операції спробувало зайти 450 кадирівців. Не вийшло. Частина все ж таки змогла висадитися з одного з літаків і була обстріляна прямо на злітній смузі. Загальні втрати бійців Кадирова за період з 26 по 28 лютого склали кілька сотень бійців», – розповіли у контррозвідці.


За даними джерела, 4 березня з Білорусі через Чорнобильську зону прибув зведений загін Росії з числа військ національної гвардії Чеченської республіки, це близько 1 200 осіб. Кадирівці облаштували свій табір у лісі біля Бородянки, але безпосередньо у боях участі не брали.

«Займалися лише тим, що «кошмарили» місцеве населення в районі Бородянки, Бабинців, Катюжанки і аж до Лютіжа. Паралельно знімаючи різноманітні відео для соцмереж», – заявило джерело в контррозвідці.


Залиште свій коментар