Кабмін оприлюднив постанову про ослаблення карантину в Україні: що дозволено

Кабмін оприлюднив постанову про ослаблення карантину в Україні: що дозволено


Кабінет міністрів оприлюднив зміни у постанові про ослаблення карантину в Україні від 11 березня.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУСПро це повідомляє OBOZREVATEL з посиланням на постанову №377 від 14 травня 2020 року, опубліковане на Урядовому порталі. Тепер українцям дозволили пересуватися не більше ніж по вісім осіб, крім випадків службової необхідності.

В Україні ослабили карантин

Крім того, дозволяється:

  • Надання послуг громадського харчування на літніх майданчиках, під тентами і на верандах. При цьому необхідно забезпечити відстань не менш ніж 1,5 метра між місцями для сидіння. Розміщувати можна не більше чотирьох осіб за одним столом, без урахування дітей до 14 років.
  • Вищезазначені послуги з адресною доставкою і замовленнями на виніс дозволяється здійснювати, якщо суб’єкт господарювання є оператором ринку харчових продуктів відповідно до закону України «Про основні засади та вимоги до безпеки та якості харчових продуктів». При цьому необхідно забезпечити персонал засобами індивідуального захисту – обличчя, очей і рук, а також контролювати перебування відвідувачів у захисних масках або респіраторах, дотримуватися санітарних та протиепідемічних заходів.
Залиште свій коментар

Loading...