Ізраїльський офіцер розвінчав міф про «непереможну російську армію» і розповів, коли Україна стане членом НАТО

Ізраїльський офіцер розвінчав міф про «непереможну російську армію» і розповів, коли Україна стане членом НАТО

Окупанти не змогли досягти жодної з поставлених цілей на війні проти України. Твердження про «велику російську армію» виявилися міфом, який активно просувала влада країни-агресора.


Про це заявив офіцер армії оборони Ізраїлю, військовий аналітик Ігаль Левін в інтерв’ю Радіо НВ. Він зазначив, що РФ дуже переоцінила свою силу, що зіграло проти неї.

«Росія дуже сильно хизувалась своєю потужністю. Звичайно, що все це ділили на два. Але навіть коли ділили на два, розуміли, що не буває диму без вогню. РФ робила заяви про маневри, великі навчання, постачання, переозброєння, нові літаки. Зрозуміло, що корупція і ділимо на два», – сказав він.


За його словами, окупанти «довго не витягнуть» гарячої фази повномасштабної війни, після чого можна буде побачити «нові політичні та дипломатичні процеси, у тому числі щодо членства України в НАТО».

«Тому дуже важливо Україні вистояти. Я впевнений, що вона безсумнівно вистоїть, перемога буде за ЗСУ – у мене немає жодного сумніву. Після перемоги і того, що Росія буде відкинута, буде підписаний договір і РФ виведе свої війська з України, я впевнений, що риторика НАТО зміниться», – вважає Левін.


Залиште свій коментар