І знову Урсула! Воістину, світ тримається на жінках! Вона тепер наша спасителька: Ви не пoвipитe, що Урсула зробила для України

І знову Урсула! Воістину, світ тримається на жінках! Вона тепер наша спасителька: Ви не пoвipитe, що Урсула зробила для України

І знову Урсула! Воістину, світ тримається на жінках! Чому всі релігії світу дискримінували і дискримінують жінок?
І ось знову в Україні срашне лихо. Доки президент Ради ЄС Шарль Мішель і Верховний представник Євросоюзу Жозеп Боррель бурмотіли свої заяви про “небачений у світі акт тероризму і вандалізму, злочини проти людяності і усього живого” – Урсула фан дер Ляєн створила за добу штаб і комітет допомоги з протидії лиха.

Через годину (ведеться дозавантаження) в Україну вирушають із військового аеродрому Zaventem два здоровенних транспортних літака з сотнями надувних моторних човнів, потужні насоси для відкачування води, пристрої для очищення води, кілометри шлангів та інше устаткування.


Перелік на 5 листків. І це все Урсула фан дер Ляєн і її команда зорганізували за добу.

Так само було і з електрогенераторами, коли російські агресори бомбили україньку електричну інфраструктуру. Урсула також в лічені години організувала збір і доправку електрогенераторів в Україну.Можу навести ще багато прикладів, коли жінки рятували країни, держави і світ.

Rostyslav Demchuk

Залиште свій коментар


Loading...