Гроші знімали чотири години: клієнт «ПриватБанку» втратив понад 20 тисяч грн і залишився боржником

Гроші знімали чотири години: клієнт «ПриватБанку» втратив понад 20 тисяч грн і залишився боржником

У фінустанові чоловікові порадили звернутися до кіберполіції.


Клієнт «ПриватБанку» — мешканець Чернівців, на ім’я Олексій — залишився без власних коштів на карті, а також став боржником. З його слів, шахраї за ніч зняли всі кошти — 21 тисячу гривень.

Про це повідомляє Minfin.


Частина грошей були особистими, а частина — кредитними. Він дізнався про зникнення коштів вже вранці.

«У ніч з 4 на 5 жовтня у мене з універсальної картки вкрали гроші. Я прийшов з роботи, вимкнув телефон і ліг спати. Гроші почали перераховувати від 21:50 до 02:01. Зникли й мої гроші, і гроші «Привату», — розповів чоловік.


Після інциденту він звернувся до найближчого відділення банку. Там він розповів, що сталося і йому порадили йти із заявою в кіберполіцію.

Також він зазначив, що вранці отримав повідомлення про дзвінок з «ПриватБанку» вночі, можливо, від служби безпеки.


«Виникає питання, коли повернуть гроші та чому служба безпеки не відреагувала, коли телефон був вимкнений, а з карти 4 години поспіль знімали по 50 гривень всі 21000! Тепер 25 листопада будуть нараховані відсотки, але я ці гроші не знімав, дані карти та конфіденційну інформацію нікому не надавав, сторонні посилання не відкривав, і покупок не робив», — додав чоловік.

Що відповіли в «ПриватБанку»

«Зі свого боку ми робимо все можливе, щоб зберегти гроші наших клієнтів від шахраїв і нагадуємо, що клієнт сам також може перешкоджати заволодінню своїми коштами. В першу чергу — не повідомляючи стороннім особам персональні дані та не підтверджуючи платежі, які ви не здійснювали», — сказано у відповіді банку.

Залиште свій коментар