Головна / Стрічка новин / Інше / “Гроші треба виділяти на людей молодше 65, а не на трупи”: Ємець здивував дивною заявою (відео)

“Гроші треба виділяти на людей молодше 65, а не на трупи”: Ємець здивував дивною заявою (відео)

Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець закликав фінансувати живих людей, а не трупів, натякаючи про людей, яким більше 65 років.

Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу “112 Україна”.


Ємець нагадав про вікову групу ризику зараження коронавірусом і порадив фінансистам підрахувати, скільки потрібно виділити грошей “на ще живих людей, а не на трупих”.


“Середня тривалість життя для чоловіків, по-моєму, у нас становить 65 років. Тому я вам скажу відверто, що коли фінансисти, які нам повинні допомагати, починають розраховувати на тих людей, які ще у нас… я не лякаю і не жартую… які у нас ще живі, то я весь час кажу, ви підрахуйте, скільки нам треба виділити фінансів. Так? Але ще живих людей, а не на трупих”, – заявив міністр.

Читайте також:   Свіжий подих: сучасна зарубіжна література, для шукачів нових сюжетів і героїв

“Подивився епічне інтерв’ю міністра охорони здоров’я Ємця, яке він дав 112 каналу. Зараз пишуть, що міністр у ньому назвав трупами людей старше 65 років, але насправді досить складно зрозуміти, що сказав Ємець», – відреагував на висловлювання міністра журналіст Денис Казанський.

Залиште свій коментар

Loading...