Глава дипломатії ЄС про фінал війни РФ проти України: все вирішиться у найближчі 15 днів

Глава дипломатії ЄС про фінал війни РФ проти України: все вирішиться у найближчі 15 днів

Переговори України з Росією навряд чи призведуть до будь-якого результату протягом найближчого часу. Адже у Кремлі досі вірять, що російська армія зможе досягти поставлених перед нею цілей щодо окупації хоча б південних регіонів України.
Але у найближчі 15 днів ситуація може вирішитись, а те, що роблять українці, – увійде в історію. Про це заявив Верховний представник Європейського союзу із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель, чиє висловлювання публікує Reuters.

На думку високопосадовця з Євросоюзу, Кремль зараз не зацікавлений у переговорах про припинення вогню в Україні, оскільки російська армія не досягла своїх військових цілей – окупації хоча б частини української території.


«Зараз Росія не хоче ні про що сидіти і домовлятися: вона хоче лише окупувати територію. Він (Путін. – Ред.) хоче зайняти узбережжя до кордону з Молдовою та ізолювати Україну від моря. Він хоче серйозно вести переговори лише тоді, коли закріпить сильну позицію», – переконаний Боррель.

Єврочиновник знову нагадав, що ні Україна, ні Захід не приймають аргументів Кремля щодо проведення «спеціальної воєнної операції» з метою «демілітаризації» та «денацифікації» України. Весь світ вважає, що відбувається нічим не спровокована агресивна війна.Саме тому Європейський Союз, Великобританія, США та інші союзники продовжать підтримувати Україну, зокрема надаючи військову допомогу. І Боррель не виключає, що результат війни може вирішитись у найближчі кілька тижнів.

«Це важливо, тому що все вирішиться протягом найближчих 15 днів. І що точно увійде в історію, так це здатність українців чинити опір», – наголосив чиновник.

Залиште свій коментар


Loading...