Генерал-лейтенант Кожем’якін: захопити Київ нереально, у РФ зброд замість армії

Генерал-лейтенант Кожем’якін: захопити Київ нереально, у РФ зброд замість армії

Народний депутат України генерал-лейтенант Андрій Кожем’якін заявив, що російські окупанти не можуть захопити Київ і не могли зробити цього 2-3 тижні тому. Тоді вони невдало намагалися взяти українську столицю в кільце, але спецпідрозділи РФ відмовилися від спроб зайти до Києва.
Про це Кожем’якін розповів в інтерв’ю головній редакторці видання «Гордон» Олесі Бацман. Він назвав армію країни-агресора «військовим збродом» (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Перші два-три дні повномасштабного вторгнення в Україну показали всьому світу, наскільки російські солдати позбавлені патріотизму та мотивації. Вони не готові виконувати будь-які бойові завдання, а скоріше можуть кинути зброю та за можливості тікати назад до РФ.


Окупанти в Україні приречені на програш, зазначив Кожем’якін.

Кожем'якін дав інтерв'ю Бацман.

Чи атакуватимуть знову Київ і коли можна повертатися до столиці


Генерал-лейтенант Андрій Кожем’якін вважає, що путінська армія може знову рушити на Київ у тому випадку, якщо їм вдасться досягти успіхів на Донбасі, де зараз зосереджено основні сили окупантів.

Тоді не виключено, що 20-тисячне угруповання військ РФ, яке зараз знаходиться в районі Гомеля та Мозиря (Білорусь), може здійснити ще один похід у бік української столиці.

Кожем’якін порадив людям повертатися до Києва не раніше, ніж із середини травня, бо у місті продовжують працювати правоохоронці та військові, які зачищають столицю від диверсантів. Крім того, у Києві також діють колаборанти, які працюють навідниками на користь окупантів.

Для цих робіт силовиків необхідне дотримання комендантської години, а велика кількість людей та машин у місті можуть їм завадити.

Коли закінчиться війна

Кожем’якін висловив думку, що війна в Україні закінчиться через три місяці поразкою РФ. Це стане можливим завдяки допомозі наших партнерів, мужності та стійкості українських військових та всього нашого народу.

Він додав, що зараз керівництву РФ вже складно уявити, що вони мають продемонструвати росіянам до 9 травня як «перемогу» – маленьку, але роздуту пропагандою до значних масштабів.

«Це може бути удар у напрямку Слов’янська, Краматорська та Сєвєродонецька – для того, щоб вийти на межі Луганської та Донецької області. Ще для Путіна дуже важливим є захоплення Маріуполя та схиляння його захисників до здачі в полон або повне знищення», – сказав Кожем’якін.

Залиште свій коментар