Генерал Годжес висловився про ймовірність перемоги України цього року

Генерал Годжес висловився про ймовірність перемоги України цього року

Проблеми РФ — не лише великі втрати на фронті.Генерал-лейтенант, колишній командувачо сухопутними військами США в Європі Бен Годжес переконаний, у війні Україна обов’язково переможе агресорку Росію. Важливою при цьому є військова допомога країні.

Таку думку Годжес висловив в інтерв’ю ТСН.ua.


«Я вірю, що Україна може перемогти Росію, зокрема, звільнити Крим цього року. Якщо Захід на чолі зі США продовжуватиме надавати все, про ми заявили раніше: зброю, боєприпаси, обладнання. І також, якщо ми продовжимо зберігати санкції проти Росії. І це, враховуючи якість оборони України, якість стійкості українського народу, а також численні проблеми з боку Росії», — наголосив генерал-лейтенант.

Годжес також зауважєу, що проблеми РФ — не лише великі втрати на фронті. Зокрема, йдеться ще й про внутрішні протисяння у Кремлі.


«Ми всі знаємо, всі чуємо лише про величезні тисячі російських військ. Але ці цифри перебільшені, і у росіян стільки проблем, вони зазнають стільки втрат, у них стільки внутрішніх протистоянь між Пригожиним, Кадировим, Шойгу. Я думаю, що дуже реалістично очікувати, що Україна досягне успіху цього року, якщо все це триватиме. Але ми також повинні чітко розуміти, маю на увазі, що Україна також зазнає багато втрат», — каже Бен Годжес.

Залиште свій коментар