Гайдай заявив, що після візиту Безуглої поліцейський відділок накрило артилерією

Гайдай заявив, що після візиту Безуглої поліцейський відділок накрило артилерією

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай різко розкритикував дії нардепки від «Слуги народу» Мар’яни Безуглої, яка часто з’являється поблизу лінії фронту. Він стверджує, що після її візиту до однієї з поліцейських дільниць російська артилерія обстріляла об’єкт.


Про це чиновник розповів в інтерв’ю «Громадському«. Гайдай зізнався, що не розуміє, що народна депутатка робить у зоні бойових дій, «хто вона така та які має повноваження».

Нагадаємо, що Безугла – членкиня Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Вона також заявляла, що є резервісткою ОР-1 після мобілізації у 2015-му, але не призвана зараз через роботу в парламенті.


Гайдай також відповів на звинувачення з боку Безуглої в тому, що він нібито не володів достатньою інформацією, «бо не перебував на території Луганської області».

Голова ОДА спростував її закиди. За його словами, до окупації він перебував у Сєвєродонецьку, Лисичанську та інших населених пунктах регіону.


«Боже мій, ну, я не можу коментувати ідіотку. Вона, мабуть, хвора людина взагалі. Давайте так. Відкрийте мій Facebook і подивіться з 24 лютого. Ви там побачите прямі ефіри просто із Сєвєра, Лисика. Що потрібно ще? На околиці міста, щоб було знак видно? На даху дев’ятиповерхового будинку, щоб було всю панораму видно? Із лікарні Сєвєродонецька, з лікарні Лисичанська? Я не буду, як Безугла«, – емоційно відповів чиновник на запитання журналіста.

Він стверджує, що раніше нардепка відвідала поліцейський відділок (ймовірно, на сході України), з кимось там листувалась і здійснила кілька дзвінків.


«Потім цей відділок накрило повністю артилерією. Його зруйнувало. Слава богу, що всі живі, тільки вона втекла за день до того. Те, що я був на місці, всі знають», – заявив Гайдай.

Залиште свій коментар