Фельштинський розповів про «справжню матір Путіна»: що відомо про скандальну публікацію Ібрагімова

Фельштинський розповів про «справжню матір Путіна»: що відомо про скандальну публікацію Ібрагімова

Американсько-російський історик Юрій Фельштинський розповів, що президент Росії Володимир Путін може брехати про своїх справжніх батьків. За його словами, є дані про те, що мати Путіна жила в Грузії, і всі обставини свого дитинства лідер Кремля ретельно приховує.


Деталями сенсаційного розслідування він поділився в інтерв’ю Наталі Влащенко (щоб подивитися відео та фото, доскрольте новину до кінця).

Так, автором публікації про нібито справжню матір Путіна є прессекретар убитого лідера Чечні Джохара Дудаєва. Сенсація полягала в тому, що в Грузії було знайдено жінку – Віру Путіну – яка стверджувала, що вона народила майбутнього президента РФ від безробітного Платона Привалова з міста Ачора Пермської області. Стверджувалося, що чоловік був п’яницею.


Потім Путіна нібито з маленьким сином опинилася в Грузії, в селі Метехи, вийшла заміж за грузина Осепашвілі та народила дітей. Володимира нібито відправили на Урал до батьків жінки, де його віддали до інтернату, а незабаром усиновили.

Ібрагімов стверджував, що Путін не хоче визнавати свою рідну матір, незважаючи на численні докази його походження.


Віра Путіна заявила, що є справжньою матір'ю президента РФ.

Розслідування було оприлюднено у 2000 році та обросло скандалами. За словами Фельштинського, із цією історією пов’язана катастрофа, в якій 9 березня 2000 року загинув журналіст Артем Боровик.

За словами Фельштинського, Боровика було умисно вбито через те, що він мав матеріали розслідування Ібрагімова.


«Це була операція з усунення Боровика через те, що він планував опублікувати сенсаційний матеріал про матір Путіна. І ніхто не знав, що в цьому інтерв’ю буде», – пояснив історик.

Фельштинський стверджує, що Боровик летів на зустріч із Ібрагімовим до Грузії, щоб отримати ту саму плівку з інтерв’ю з Путіною.

Історик додав, що матеріал все ж таки був оприлюднений колегами Боровика 26 квітня 2000 року, вже після смерті журналіста і після виборів президента, коли небезпека для Путіна минула.

Також Фельштинський вказав на деякі нюанси зі «справжньою матір’ю Путіна». «Інтерв’ю було погано записано з погляду журналіста – Ібрагімов не поставив потрібних питань, не попросив показати паспорт, дитячі фотографії Путіна, очевидні речі. Проте у 2000 році він написав книжку про біографію президента Росії. Там була роздруківка інтерв’ю з Путіною».

Сам Фельштинський упевнений: жінка з Грузії – справжня мати Путіна. До її села, за словами історика, приїжджали журналісти з Франції та Німеччини, проте публікацій не було через те, що довести родинний зв’язок було вкрай важко.

Фельштинський також розповів, що якщо розслідування Ібрагімова правдиве, то Путіну на 2 роки більше, ніж сказано в офіційній його біографії.

 

 

Залиште свій коментар