Ердоган заявив, що Туреччина готова стати посередником у переговорах між Росією та Україною

Ердоган заявив, що Туреччина готова стати посередником у переговорах між Росією та Україною

Глава Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що готовий стати посередником між Києвом і Москвою, щоб привести відносини двох столиць, що ворогують, до мирного врегулювання. Турецький президент вважає, що у регіональній стабільності зацікавлені не лише учасниці конфлікту, а й усі країни, які розташовані по сусідству.


«Нам потрібен мир у регіоні… Для цього я готовий проводити переговори як з українською стороною, так і з президентом Росії. Посередництво необхідне, і я готовий у цьому брати участь, тому що це важливо і для економіки, і для політичного та соціального. положення у Туреччині», – підкреслив Ердоган.

Раніше він уже підтверджував цю позицію, ставши посередником у питанні обміну українських ув’язнених у Росії. Президент Зеленський передав список громадян України, які насильно утримуються на території, підконтрольній окупантам Путіну саме через Ердогана.

«Ми залишаємо рішення українського президента без коментарів. Позиція Володимира Путіна в цьому питанні давно зрозуміла: треба робити так, щоб Мінські домовленості втілювалися в життя, щоб Київ виконав ті зобов’язання, які на себе взяв. Цього поки що не відбувається», – зазначив прессекретар глави РФ Дмитро Пєсков у коментарі агентству «Інтерфакс».


Залиште свій коментар