«Ердоган його тримає за три яйця»: опозиціонер пояснив «гру» Путіна з президентом Туреччини

«Ердоган його тримає за три яйця»: опозиціонер пояснив «гру» Путіна з президентом Туреччини

Президент Туреччини Реджеп Ердоган тримає президента Росії Володимира Путіна «за яйця» одразу у трьох точках: Нагірному Карабаху, Лівії та Сирії.Так, господар Кремля побоявся вступати у війну з турецьким лідером під час загострення в Нагірному Карабаху, і після п’яти місяців війни в Україні стало зрозуміло, чому.

Про це російський опозиціонер та публіцист Андрій Піонтковський заявив в ефірі «Апостроф TV».


«У Ердогана своя гра, розумієте. Вони з Путіним старі гравці. Кажуть іноді, що у Путіна немає яєць. Принаймні, Ердоган його тримає, вибачте, за три яйця: у Нагірному Карабаху, у Сирії та в Лівії. Путін там дуже залежний від Ердогана», – сказав Піонтковський.

Він також зауважив, що не випадково Ердоган змусив Путіна чекати його на нещодавній зустрічі в Тегерані.Таким чином президент Туреччини показав, хто в їхній парі є «альфа-самцем».


«Звичайно, Ердоган, тому що Путін злякався йти на війну з ним на Південному Кавказі, коли Ердоган надав масштабну підтримку азербайджанській армії. Азербайджан виграв війну проти путінського союзника – Вірменії, до якої він побоявся прийти на допомогу. Тепер ми бачимо, чому він побоявся», – розповів опозиціонер.

Він додав, що війна проти України показала, на що насправді спроможна російська армія, яку називали «другою армією світу».

«І це тут, в Україні, де, здавалося б, географічно близько до центрів Росії, найвиграшніше поле бою. А уявляєте, що б Ердоган зробив з цією «другою армією» у світі на Південному Кавказі?» – зазначив Піонтковський.

Залиште свій коментар