Джонсон: матері в РФ повинні подумати про своїх синів – українці битимуться до останньої краплі крові

Джонсон: матері в РФ повинні подумати про своїх синів – українці битимуться до останньої краплі крові

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон попередив, що на Росію у разі вторгнення в Україну чекають санкції. Він зазначив, що подальша агресія обернеться для неї гуманітарною та політичною катастрофою.


Про це глава британського уряду заявив на пресконференції 1 лютого після переговорів з українським президентом Володимиром Зеленським. Він також сказав, що російські матері повинні пам’ятати про своїх синів, тому що українці захищатимуть Україну до останньої краплі крові (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Найкраще, що ми можемо зробити, – донести росіянам, що українці боротимуться до останньої краплі крові за свою країну. 200-тисячне військо України є дуже потужним, тому російські матері повинні пам’ятати про життя своїх синів. Можливо, це стримає (президента Росії Володимира) Путіна від посилення конфлікту», – сказав у своїй промові Джонсон.


Пресконференція Джонсона та Зеленського.

Також прем’єр заявив, що Великобританія підготувала пакет санкцій, які введуть одразу, щойно нога російського солдата ступить на українську територію. Такі самі заходи підготували і США.

За його словами, повномасштабне вторгнення обернеться для Росії гуманітарною, політичною та військовою катастрофою, а також стане поразкою для Путіна.


Джонсон та Зеленський під час переговорів.

Президент України Володимир Зеленський зі свого боку сказав, що свідченням намірів Москви розпочати деескалацію стане відведення військ від кордонів України.


Залиште свій коментар