Дуда провів переговори з президентом Ірану і дав чітке послання щодо БПЛА, якими РФ атакує Україну

Дуда провів переговори з президентом Ірану і дав чітке послання щодо БПЛА, якими РФ атакує Україну

Президент Польщі Анджей Дуда провів перемовини з іранським колегою Ібрагімом Райсі. У телефонній розмові польський лідер окреслив чітку позицію щодо інформації про продаж Іраном безпілотників державі-терористу Росії, зазначивши, що налаштований цьому протидіяти.Про це повідомило видання PAP, посилаючись на Канцелярію президента Польщі. Там зазначили, що під час перемовин лідери «порушили двосторонні питання та обговорили поточну міжнародну ситуацію».

«Польща налаштована дуже активно протидіяти усім закупівлям зброї Росією», – зазначило джерело в Канцелярії Дуди.


Нагадаємо: в Ірані відкидають усі звинувачення у постачанні Росії зброї для використання у війні проти України. Зокрема, глава іранського МЗС Хосейн Амір-Абдоллахян заявив, що його держава не надала і не надаватиме жодної зброї для використання у війні в Україні, мовляв, Тегеран вважає, що озброєння кожної сторони конфлікту лише продовжить війну.

Водночас, як повідомили ЗМІ, 6 жовтня під час візиту іранської делегації у Москву Іран пообіцяв надати Росії додаткову партію ударних безпілотників і ракети класу «земля-земля».


«Росіяни просили більше безпілотників та іранських балістичних ракет із підвищеною точністю, зокрема сімейства ракет Fateh і Zolfaghar», – наводить видання слова одного з іранських дипломатів.

Тим часом у різних містах України дедалі частіше фіксується присутність безпілотників Shahed-136. Щоправда, загарбники встигли їх перефарбувати та перейменувати на «Герань-2». Іранські безпілотники зазвичай літають парами, а потім врізаються в ціль.

Залиште свій коментар